Ať už sháníte jakékoliv obalové materiály, vždy se vyplatí vědět, na koho je dobré se v takové situaci obrátit. My Vám toho můžeme hodně nabídnout.

O nás

Naše firma je tu pro každého, kdo by měl zájem o obalové materiály. Zabýváme se maloobchodních i velkoobchodním prodejem PE i PP nalepovacích obálek na dokumenty, kartonových, bublinkových, dopisních či plastových obálek. Věřte tedy tomu, že Vám máme co nabídnout.

Nemusíte si vybírat pouze z naší stálé nabídky, protože pokud máte nějaké specifické požadavky, rádi Vám vyhovíme a vyrobíme Vámi zvolené obalové materiály na zakázku, nabídnout Vám můžeme i sáčky s až čtyřbarevnými potisky. Díky tomu se na nás můžete kdykoliv obrátit a my Vám rádi vyjdeme vstříc, je ovšem nutné počítat s tím, že pokud budete chtít cokoliv vyrobit na zakázku, tak si nějaký den počkáte. Veškeré ostatní zboží ovšem máme skladem a při obdržení objednávky jej ihned odesíláme.

Vždy si ovšem můžete vybírat z obalových materiálů různých velikostí či tlouštěk, takže si buďte jistí tím, že Vám vždy máme co nabídnout, ať už potřebujete cokoliv.

IMG_6393 (1).jpg    IMG_6401 (1).jpg

a
Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz